Směnový elektrikář pro závod jevíčko - provozní elektromechanici, Jevíčko

Výroba a provoz / Směnový elektrikář pro závod jevíčko - provozní elektromechanici

Společnost REHAU Automotive, s.r.o.

Místo pracoviště Biskupická 781, Jevíčko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 195 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Směnový elektrikář pro závod jevíčko - provozní elektromechanici (Biskupická 781, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba elektrických prvků, vedení záznamů o závadách a nedostatcích a jejich aktivní odstraňování, podpora provozu a řešení vzniklých problémů, účast na instalaci nových technologií
POŽADAVKY: vyučení/SŠ vzdělání elektrikář, elektromechanik, platná vyhláška č. 50, § 6, praxe v oboru podmínkou, znalost prostředí výrobního závodu výhodou, znalost pneumatiky a hydrauliky výhodou, svědomitost, samostatnost, pečlivost, zájem o moderní technologie a průběžné sebevzdělávání, ochota práce v třísměnném provozu, ŘP sk. B
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 13. mzda, firemní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18 900 Kč/rok, příspěvek na penzijní připojištění od 6 000 Kč/rok, odměna za přítomnost 500Kč/měsíc, příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky - 465 357 324, 725 817 177 (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem

Informace o společnosti REHAU Automotive, s.r.o.

REHAU Automotive, s.r.o.
Biskupická 781
Jevíčko
56943
IČO: 45799261
aktualizováno před více než 2 roky