*sociální pracovník/ce - bystřice nad pernštejnem - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené), Bystřice nad Pernštejnem

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / *sociální pracovník/ce - bystřice nad pernštejnem - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Masarykovo náměstí 299, Bystřice nad Pernštejnem
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 400 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *sociální pracovník/ce - bystřice nad pernštejnem - sociální pracovníci v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) (Masarykovo náměstí 299, Bystřice nad Pernštejnem)

Náplň práce:
" ambulantní a terénní práce s dětmi a mladými lidmi ohroženými rizikovým chováním ve věku od 10 do 20 let a s tím spojená administrativa
Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: duben 2022, popř. dle domluvy
Nabízíme:
" práci na celý úvazek,
" smysluplnou, zajímavou a kreativní práci,
" možnost seberealizace a podílení se na rozvoji služby,
" odborné vzdělávání a supervizi,
" zaměstnanecké benefity,
" zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
" odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 108/2006 Sb.,
" předpoklady pro práci s dětmi a mladými dospívajícími lidmi,
" možnost pracovat v odpoledních hodinách,
" schopnost týmové i samostatné práce,
" spolehlivost, zodpovědnost,
" potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
" trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
" praxi v oblasti práce s dětmi a mládeží ve věku od 10 do 20 let ohroženými rizikovým chováním.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
do 27. 3. 2022 na email:
Bližší informace: Bc. Renata Pokorná, DiS., sociální pracovník - vedoucí služby,
mobil: +420 777 755 437, e-mail:

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Masarykovo náměstí 299
Bystřice nad Pernštejnem
59301
IČO: 44990260
aktualizováno před asi 2 roky