Zámečník/svářeč - zámečníci strojů, Volyně

Výroba a provoz / Zámečník/svářeč - zámečníci strojů

Společnost METAL Zámečnictví s.r.o.

Místo pracoviště Na hrázi 706, Volyně
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník/svářeč - zámečníci strojů (Na hrázi 706, Volyně)

Náplň práce:
- Svařování a příprava dílů dle výkresové dokumentace
- Dodržování montážních a svařovacích postupů
- Evidence správného provedení a kontroly jednotlivých operací dle technologického postupu
Požadavky:
- Vzdělání - SOU / SŠ ve strojním oboru
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Praxe ve svařování CO2 - podmínkou, platné svářečské oprávnění
- Manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
- Ochotu pracovat přesčas
- Řidičský průkaz sk. B
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Flexibilní začátek a konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
KONTAKT: Turek Pavel, tel.: 702026897, e-mail:

Informace o společnosti METAL Zámečnictví s.r.o.

METAL Zámečnictví s.r.o.
Na hrázi 706
Volyně
38701
IČO: 26041553
aktualizováno před téměř 2 roky