Sociální pracovník/ce - odlehčovací služby chůvičky - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě, Kroměříž

Zdravotnictví / Sociální pracovník/ce - odlehčovací služby chůvičky - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě

Společnost Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Místo pracoviště Nitranská 4091, Kroměříž
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 15 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/ce - odlehčovací služby chůvičky - sociální pracovníci a ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti ve veřejné správě (Nitranská 4091, Kroměříž)

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči v zařízeních sociálních služeb, základní sociální agenda včetně zajišťování standardní dokumentace
- Požadavky pro vznik pracovního poměru: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání zaměřené na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku podle zákona č. 108/2006 Sb., znalost práce na PC, bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B, znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících, praxe ve vedení základní sociální agendy a dokumentace, znalost právní agendy, profesní vystupování
- pracovní úvazek: 20 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, 10. pl. třída, příloha č. 3 k NV č. 341/2017 Sb., výše platu dle započitatelné praxe, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.) paní Obručová, tel.: 720 036 237, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:

Informace o společnosti Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace
Nitranská 4091
Kroměříž

IČO: 71193430
aktualizováno před 8 měsíci