*sociální pracovník/ice - žďár nad sázavou - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Žďár nad Sázavou

Zdravotnictví / *sociální pracovník/ice - žďár nad sázavou - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost Diecézní charita Brno

Místo pracoviště Horní 1682, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 25 600 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *sociální pracovník/ice - žďár nad sázavou - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Horní 1682, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
- přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí
- poskytování péče o uživatele a jejich domácnost
- jednání se zájemci o službu, vedení procesu individuálního plánování
- vedení dokumentace
Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí
Nástup: květen 2022, popř. dle domluvy
Nabízíme:
- zajímavou a smysluplnou práci,
- možnost seberealizace a další vzdělávání,
- práci na plný, případně zkrácený úvazek,
- práci v příjemném kolektivu,
- zaměstnanecké benefity,
- zázemí stabilní organizace.
Požadujeme:
- odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (VOŠ nebo VŠ),
- předpoklady pro práci s lidmi,
- spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, bezúhonnost,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka,
- očkování proti žloutence typu B (možnost doočkování) a zdravotní průkaz,
- trestní bezúhonnost.
Uvítáme:
- praxi v sociálních službách.
V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email: do 20. 4. 2022.

Informace o společnosti Diecézní charita Brno

Diecézní charita Brno
Horní 1682
Žďár nad Sázavou
59101
IČO: 44990260
aktualizováno před asi 2 roky