Sociální pracovník/sociální pracovnice, chráněné bydlení pro osoby s mentálním postižením - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené), Zlín

Zdravotnictví / Sociální pracovník/sociální pracovnice, chráněné bydlení pro osoby s mentálním postižením - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené)

Společnost NADĚJE

Místo pracoviště Okružní 5550, Zlín
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 30 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník/sociální pracovnice, chráněné bydlení pro osoby s mentálním postižením - sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) (Okružní 5550, Zlín)

Pracovní náplň:
- komplexní sociální práce s klienty chráněného bydlení (podpora klientů při zajištění stravy, hygieny, užívání léků, hospodaření s penězi, dohled a péče při nemoci, doprovody při vyřizování osobních záležitostí)
- poskytování sociálního poradenství klientům, rodinám i zájemcům o služby
- vedení evidence úkonů péče, dokumentování činnosti, aktualizace, kontrola a zpracování dokumentů v programu sociální služby
- individuální plánování s klienty
- spolupráce na tvorbě a revizích standardů kvality sociálních služeb a metodik

Požadavky :
- vzdělání odpovídající zákonu č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (VOŠ, VŠ)
- znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a souvisejících předpisů
- trestní bezúhonnost a dobrý zdravotní stav
- schopnost komunikace s lidmi s mentálním postižením, schopnost týmové spolupráce, empatie, vstřícné profesionální a společenské chování, schopnost rozhodovat se rychle a zodpovědně, trpělivost, vnímavost pro lidskoprávní rozměr sociální služby
- řidičské oprávnění skupiny B, aktivní řidič
- znalost MS Office, znalost programu Cygnus nebo Equip výhodou
- praxe v sociálních službách výhodou
Nabízíme:
- zajímavou práci s možností dalšího odborného vzdělávání
- dobrý pracovní kolektiv
- mzdové ohodnocení po tříměsíční zkušební době 30 500 Kč
- zázemí zavedené neziskové organizace
- nepravidelnou pracovní dobu, cca 40 hod. týdně

Nástup do zaměstnání od 1. 9. 2022 nebo dle dohody.

Kontaktní údaje:
Vážné zájemce prosíme o zaslání profesního životopisu spolu s motivačním dopisem nejpozději do 31. 8. 2022, a to e-mailem na adresu

Zaměstnanecké výhody: Stravování na pracovišti, 6 týdnů dovolené, zvýhodněný tarif mobilního operátora

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti NADĚJE

NADĚJE
Okružní 5550
Zlín
76005
IČO: 570931
aktualizováno před téměř 2 roky