Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden), Ostrava

Zdravotnictví, Výchova a vzdělávání / Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden)

Společnost Renarkon, o. p. s.

Místo pracoviště Stojanovo náměstí 1072, Ostrava
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 21 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sociální pracovník - sociální pracovníci specialisté v oblasti poradenství (včetně pedagogicko-psychologických poraden) (Stojanovo náměstí 1072, Ostrava)

1. kontakt e-mailem. Motivační dopis a profesní životopis zasílejte do 15.6.2023 na:
Vybraní uchazeči/uchazečky budou pozváni k přijímacímu pohovoru od druhé poloviny června.

V rámci EU projektu rozšíření Terapeutického centra nabízíme volné pracovní místo na pozici Sociální pracovník - poradce

Náplň práce: odborné sociální poradenství s cílovou skupinou: osoby závislé na návykových látkách, osoby s nelátkovými závislostmi a osoby ohrožené závislostí

Požadujeme:
- minimálně vyšší odborné vzdělání pro výkon povolání sociálního pracovníka dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
- trestní bezúhonnost
- orientaci v sociální oblasti a znalost adiktologické problematiky
- výborné komunikační dovednosti, aktivní přístup, psychickou odolnost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu
- ŘP skupiny B výhodou

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na plný úvazek na dobu určitou od 1.9.2023 do 31.8.2026
- pružnou pracovní dobu (37,5 hodiny týdně nebo možnost 11,5 hodinové směny)
- mzdové podmínky dle kritérií EU projektu, bude dojednáno při ústním pohovoru
- 5 týdnů dovolené
- 4 dny zdravotního volna
- příspěvek na stravování
- podporu v dalším vzdělávání

Plánovaný nástup: od 1.9.2023

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Renarkon, o. p. s.

Renarkon, o. p. s.
Stojanovo náměstí 1072
Ostrava
70900
IČO: 25380443
www.renarkon.cz
aktualizováno před 11 měsíci