Specialist(k)a financí - finanční analytici, Vsetín

Finance / Specialist(k)a financí - finanční analytici

Společnost Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Místo pracoviště Bobrky 2271, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialist(k)a financí - finanční analytici (Bobrky 2271, Vsetín)

Očekáváme:
• VŠ/SŠ vzdělání ekonomického směru
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• znalost práce na PC (Excel, Word)
• logické a analytické myšlení
• řidičský průkaz sk.B
• chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem
Pracovní náplň:
• provádění, řízení a kontrola činností financování ve společnosti, včetně příslušných procesních instrukcí a dokumentace zejména v oblastech:
- řízení krátkodobého cash-flow
- řízení hotovosti
- řízení pohledávek
- zajištění platebního styku
- statistiky a reportingu
Nabízíme:
• odpovídající finanční ohodnocení
• týdenní pracovní dobu 37,5 h týdně
• týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den plovoucího volna
• dotované stravování
• v závislosti na výsledku hospodaření možnost ročního finančního bonusu
• finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
• úrazové připojištění, příspěvek na penzijní pojištění, stabilizační bonus
• výhodné mobilní tarify
• e-benefity

Informace o společnosti Kayaku Safety Systems Europe a.s.

Kayaku Safety Systems Europe a.s.
Bobrky 2271
Vsetín

IČO: 25114638
aktualizováno před 4 měsíci