Specialista evidence a podpor v nezaměstnanosti - úředníci jinde neuvedení, Mladá Boleslav

Administrativa / Specialista evidence a podpor v nezaměstnanosti - úředníci jinde neuvedení

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Jaselská 292, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 710 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista evidence a podpor v nezaměstnanosti - úředníci jinde neuvedení (Jaselská 292, Mladá Boleslav)

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Příbrami
Kontaktní pracoviště v Mladé Boleslavi, Oddělení zprostředkování, evidence a podpor v nezaměstnanosti, poradenství a dalšího vzdělávání
Hlavní náplň činnosti:
- Zajišťování agendy evidence uchazečů o zaměstnání a podpory v nezaměstnanosti, podpory při rekvalifikaci a kompenzace.
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
- orientace v zákoně č. 117/1995 Sb., o SSP, v zákoně č. 500/2004 Sb., správní řád
- znalosti, popř. praxe v oblasti státní správy - výhodou
- výborná znalost práce na PC
- odolnost vůči stresu, výborné komunikační dovednosti
- samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost týmové práce
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup možný ihned, případně dle domluvy
- pracovní poměr na dobu určitou, a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let.
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenky
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 22. listopadu 2022 včetně na e-mailovou adresu: nebo písemně na adresu:
Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Příbrami, Kontaktní pracoviště Mladá Boleslav
Jaselská 292/IV
293 01 Mladá Boleslav

Více informací na https://www.uradprace.cz/web/cz/-/specialista-evidence-a-pvn-kop-mlada-boleslav-id-11009292-22-11-2022

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Jaselská 292
Mladá Boleslav
29301
IČO: 72496991
aktualizováno před 12 měsíci