Specialista/ka pro práci s osobami s migrační zkušeností v projektu eures+3z up! - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur, Liberec

Služby, Administrativa / Specialista/ka pro práci s osobami s migrační zkušeností v projektu eures+3z up! - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Dr. Milady Horákové 632, Liberec
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 280 - 37 170 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/ka pro práci s osobami s migrační zkušeností v projektu eures+3z up! - odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur (Dr. Milady Horákové 632, Liberec)

Pracoviště:
Úřad práce České republiky – Krajská pobočka v Liberci
Oddělení zaměstnanosti
Odbor zaměstnanosti a EU
Dr. Milady Horákové 632/5, 460 01 Liberec 1
Hlavní náplň činnosti:
Poskytování odborného poradenství pro zprostředkování zaměstnání s ohledem na specifika
skupiny klientů s migrační zkušeností, včetně kariérového poradenství a tvorby
individualizovaných strategií. Provazování klientů na další služby ÚP ČR a služby dalších
aktérů integrace. Spolupráce na tvorbě průzkumů o držitelích dočasné ochrany a dalších
osobách s migrační zkušeností. Zapojování služeb zaměstnanosti do existujících sítí
spolupráce aktérů integrace, navazování nových partnerství s relevantními aktéry na
regionální úrovni. Odborná účast na platformách, poradách a konzultacích, odborná příprava
prezentací, seminářů a focus groups na regionální úrovni. Odborná spolupráce při aktualizaci
adresáře regionálních služeb. Prezentace služeb zaměstnanosti směrem k široké veřejnosti,
odborná spolupráce při vytváření komunikační strategie a spolupráce na přípravě a realizaci
aktivit (workshopy, prezentace, focus groups) pro cílovou skupinu. Účast na vzdělávacích
kurzech jako cílová skupina. Komunikativnost, ochota se vzdělávat, interkulturní kompetence
výhodou, jazykové znalosti výhodou (např. AJ, UKR, NJ, PL, FR).
Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené min. vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
- znalost práce na PC (MS Office)
- komunikační dovednosti
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, pečlivost
- výhodou je základní orientace v zákoně č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění
pozdějších předpisů
- dobrý zdravotní stav
- dobrá znalost českého jazyka
- svéprávnost a občanská bezúhonnost
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo
občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a
splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 11. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- plný pracovní úvazek
- pružná pracovní doba
- předpokládaný nástup 15. dubna 2024, případně dle dohody
- pracovní poměr na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíců, s trváním do doby, než
bude toto místo obsazeno státním zaměstnancem postupem podle § 24 odst. 1 nebo
5, nejdéle však na 6 měsíců
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 2. dubna 2024 na e-mailovou adresu

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Dr. Milady Horákové 632
Liberec
46001
IČO: 72496991
aktualizováno před asi měsícem