Specialista/ka v oblasti prodeje informačních technologií - specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch, Informační technologie / Specialista/ka v oblasti prodeje informačních technologií - specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií

Společnost dataPartner s.r.o.

Místo pracoviště Senovážné nám. 241, České Budějovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista/ka v oblasti prodeje informačních technologií - specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií (Senovážné nám. 241, České Budějovice)

Pracovní náplň:
- péče o stávající zákazníky
- aktivní vyhledávání a akvizice nových zakázek a zákazníků
- identifikace požadavků zákazníka
- konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení
- zpracování nabídek pro zákazníky
- prezentace produktů a návrhů řešení u našich klientů
- prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích
- vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadujeme:
- vysokoškolské, příp. středoškolské vzdělání obchodního či technického zaměření
- min. 3 roky praxe v obchodu (nutná zkušenost s akviziční činností v oboru IT)
- obchodní a prezentační dovednosti
- přesvědčivost a příjemné vystupování
- ŘP skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí
- zájem o technologie IT- software
- schopnost práce pod tlakem
- schopnost odborné argumentace
- ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k sebevzdělávání
- samostatnost, spolehlivost a flexibilitu.
Oceníme: aktivní znalost NJ slovem i písmem, aktivní znalost AJ.
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti, která je zde více jak 20 let
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- technickou podporu SW architektů a techniků společnosti
- důkladné zaškolení, možnost profesního růstu
- systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
- práci s využitím moderních technologií
- motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodeje), progresivní provizní řád
Mzda: v rozsahu od zkušební doby přes zapracování až k individuální výši dle výkonnosti a objemu uzavřených obchodů v rozmezí 30 000 Kč - 50 000 Kč a více.
Nástup: možný ihned nebo dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na nebo volat na 724 379 538 (Jana Drábová personalistka).

Informace o společnosti dataPartner s.r.o.

dataPartner s.r.o.
Senovážné nám. 241
České Budějovice
37001
IČO: 25178636
www.datapartner.cz
aktualizováno před asi 2 roky