Specialista - specialisté v oblasti organizace a řízení práce, Jihlava

Administrativa / Specialista - specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Společnost Bosch Powertrain s.r.o.

Místo pracoviště Pávov 121, Jihlava
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 53 484 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista - specialisté v oblasti organizace a řízení práce (Pávov 121, Jihlava)

Náplň práce:
Poradce v odborných záležitostech pro ostatní zaměstnance
Provádí speciální úkony a vede projekty
Provádí standardizaci a navrhuje zlepšování procesů
Příprava a aktualizace školicích podkladů, aktualizace příslušných směrnic
Školení uživatelů při zavádění nových procesů
Koordinace spolupráce mezi jednotlivými odděleními a úseky v souvislosti s aplikací nových procesů
Personální úkony v rámci svěřeného útvaru
Zodpovědnost za dodržování firemních nařízení a zákonných požadavků
Zavádění standardů

První kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Bosch Powertrain s.r.o.

Bosch Powertrain s.r.o.
Pávov 121
Jihlava
58601
IČO: 46995129
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Specialista - specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Pávov 121 121
Jihlava