Pracovníci v sociálních službách - hpp - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení, Vsetín

Zdravotnictví / Pracovníci v sociálních službách - hpp - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Společnost Domov Jitka o.p.s.

Místo pracoviště Jasenická 1362, Vsetín
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Pracovníci v sociálních službách - hpp - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení (Jasenická 1362, Vsetín)

PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nástup možný po dohodě ihned.
Možnost spolupráce i na PP-zkráceny, DPP a DPČ.
SMĚNNOST: Dle domluvy se zaměstnavatelem.
POŽADUJEME: Řidičský průkaz skupiny B - výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: Přímá péče u osob se zdravotním postižením, včetně aktivizačních činností. Součástí práce je také zajištění provozu v oblasti stravování, úklidu, praní prádla a práce v rámci údržby v Domově Jitka.
NABÍZÍME: Příspěvek na stravování, rozvoj profesních kompetencí v sociální oblasti.
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 9:00 h. do 15:00 h., paní Mgr. Zgarbová Lenka, tel.: 733 605 042, nebo e-mailem na adresu:
ov.e.16.4.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Domov Jitka o.p.s.

Domov Jitka o.p.s.
Jasenická 1362
Vsetín
75501
IČO: 28634764
aktualizováno před 12 dny

Odpověď na pracovní pozici Pracovníci v sociálních službách - hpp - ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení