Specialista / specialistka nelegálního zaměstnávání a dlouhodobé nezaměstnanosti - odborní zprostředkovatelé práce, Náchod

Služby, Administrativa / Specialista / specialistka nelegálního zaměstnávání a dlouhodobé nezaměstnanosti - odborní zprostředkovatelé práce

Společnost Úřad práce České republiky

Místo pracoviště Kladská 1092, Náchod
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 21 710 - 31 820 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista / specialistka nelegálního zaměstnávání a dlouhodobé nezaměstnanosti - odborní zprostředkovatelé práce (Kladská 1092, Náchod)

Místo výkonu práce: kontaktní pracoviště Náchod.

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy,
- plný pracovní úvazek,
- pružná pracovní doba,
- pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené se zkušební dobou,
- po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku.

Hlavní náplň činnosti:
- poradenská a informační činnost zejména v oblasti pracovních příležitostí, volných pracovních míst a služeb poskytovaných ÚP ČR
- individuální a cílená zprostředkovatelská činnost při umísťování uchazečů o zaměstnání
- vedení podkladové dokumentace žadatelů a došetřování podkladů pro správní řízení
- ostatní administrativní činnosti na úseku zprostředkování zaměstnání

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou,
- výhodou orientace v zákoně č. 435/2004 Sb., zákon o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů,
- výhodou znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů,
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, profesionální vystupování, asertivní chování,
- emoční odolnost, samostatnost, pečlivost, důslednost, flexibilita a spolehlivost,
- výhodou praxe v oblasti státní správy a řidičský průkaz sk. B,
- velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office,
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days),
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí,
- stravenky v hodnotě 90,- Kč,
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb,
- odměny k životním a pracovním výročím.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis spolu s motivačním dopisem do 27. 1. 2023 na e-mail:

Informace o společnosti Úřad práce České republiky

Úřad práce České republiky
Kladská 1092
Náchod
54701
IČO: 72496991
aktualizováno před více než rokem