Specialista zákaznické linky - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech, Praha

Obchod a cestovní ruch, Administrativa / Specialista zákaznické linky - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Společnost SAD Collection s.r.o.

Místo pracoviště Kolbenova 882, Praha
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista zákaznické linky - pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (Kolbenova 882, Praha)

Kontakt: Adamovská Isabela, tel.: 775 755 125, e-mail:

Co bude Vaším úkolem?
o řešení telefonických požadavků zákazníků týkající se pojištění jejich vozidla
o vyřizování zákaznických dotazů, žádostí a stížností zákazníků
o administrativní činnost spojená s evidencí řešených případů
o NEJEDNÁ se o prodej, ani o vymáhání

Co by Vám nemělo chybět?
o český jazyk na úrovní rodilého mluvčího
o výborné komunikační a vyjadřovací dovednosti
o prozákaznicky orientovanou osobnost
o příjemné vystupování a odolnost vůči stresu
o znalost práce na PC
o předchozí zkušenost v call centru

Zaměstnanecké výhody: Co Vám nabízíme?
o pracovní smlouvu na plný úvazek
o pracovní dobu PO - PÁ, 8.00 - 18.00 (ranní a odpolední směny)
o platové ohodnocení 28.000 Kč - 32.000 Kč
o po zaučení možnost občasné práce z domova
o stravenkový paušál
o plně hrazené kurzy anglického jazyka v prostorách společnosti
o snídaně
o možnost Multisport karty

Informace o společnosti SAD Collection s.r.o.

SAD Collection s.r.o.
Kolbenova 882
Praha

IČO: 26697131
aktualizováno před asi 2 roky