Specialista zákaznické péče - odborní asistenti v administrativě, Rokycany

Administrativa / Specialista zákaznické péče - odborní asistenti v administrativě

Společnost HUTCHINSON s.r.o.

Místo pracoviště Klostermannova 995, Rokycany
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 29 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Specialista zákaznické péče - odborní asistenti v administrativě (Klostermannova 995, Rokycany)

Náplň práce: zpracovávání měsíční, čtvrtletní a roční bilance a reporty pro externí i interní informovanost (PPM, CNQ, atd.) s podporou ostatních spolupracovníků. Sledování zákaznických portálů, přijímání, evidování, zajišťování a distribuce reklamací. Řízení časového rámce pro řešení reklamací a dohled nad jeho plněním. Komunikace se zákazníky o průběhu a uzavření reklamací. Evidence nákladů reklamací. Kancelářská podpora pro oddělení - objednávky pracovních potřeb pro oddělení. Zajišťování překladů pro potřeby Kvality. Příprava analýz, korespondence. Sledování termínových akcí.
Požadujeme: komunikativní znalost AJ, pokročilá znalost MS OFFICE.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, závodní stravování s dotací

Informace o společnosti HUTCHINSON s.r.o.

HUTCHINSON s.r.o.
Klostermannova 995
Rokycany
33701
IČO: 61504424
aktualizováno před asi 2 roky