Speciální pedagog/pedagožka - etoped - speciální pedagogové, Frýdek-Místek

Výchova a vzdělávání / Speciální pedagog/pedagožka - etoped - speciální pedagogové

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Místo pracoviště 28. října 1639, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 820 - 42 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Speciální pedagog/pedagožka - etoped - speciální pedagogové (28. října 1639, Frýdek-Místek)

A16 z:30/8/2022 a:24/11/2022
Požadujeme:
- nutné mít ukončené VŠ studium magisterského programu Speciální pedagogika, ve studijním oboru Speciální pedagogika (etopedie).
Výhodou:
- praxe.
Náplň práce:
- spec. pedagogické poradenství, práce s dětmi od 3-26 let, zákonnými zástupci, pedagogickými pracovníky, docházka do škol.
Nabízíme:
- práci po dobu trvání nemocenské, minimálně do 31.12.2022.
- FKSP.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky
28. října 1639
Frýdek-Místek
73801
IČO: 601969
aktualizováno před více než rokem