Sportovní poradce - intersport-sportovna - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií), Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Sportovní poradce - intersport-sportovna - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost PROROK SPORT, s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 32, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Sportovní poradce - intersport-sportovna - specialisté v oblasti prodeje a nákupu ostatních produktů (kromě informačních a komunikačních technologií) (Nádražní 32, Rožnov pod Radhoštěm)

Popis pracovní pozice
Do přátelského a sportovního kolektivu hledáme pozitivně naladěného kolegu, kolegyni se vztahem ke sportu, který/á má přirozený talent komunikovat.
Co tě u nás čeká
o Práce s prémiovými sportovními produkty
o Budeš radit zákazníkům - sportovcům dle svých profesních znalostí a sportovních zkušeností
o Tvá specializace bude obuv a textil pro běh, turistiku, fitness aj.
o Práce s pokladním a skladovým systémem
o Účast na sportovních a testovacích akcích
o Odpovědnost za svěřenou sportovní kategorii, kterou si sám zvolíš dle svého sportovního zaměření
Co bys měl/a umět a mít
o Kladný vztah ke sportu a aktivně jej provozovat
o Obchodního ducha a chuť posouvat se profesně dopředu
o Dobrou znalost práce na PC (MS office, outlook, chrome)
o Základní znalost anglického jazyka (výhodou)
o Zkušenosti s maloobchodním prodejem (výhodou)
o Znalost sportovního oblečení, obuvi a vybavení (výhodou)
o Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost
o Týmového ducha
Co nabízíme
o Plat od 30.000,- Kč + provize z prodeje
o Bonusy/prémie, VIP ceny na produkty, Multisport, testování, školení
o Pozitivní a přátelský kolektiv
o Možnost kariérního růstu na produktového manažera v našem e-shopu SPORTOVNA
o Zázemí rostoucí společnosti věnující se prodeji sportovního vybavení již 30 let
o Práce v centru Rožnova pod Radhoštěm

Informace o společnosti PROROK SPORT, s.r.o.

PROROK SPORT, s.r.o.
Nádražní 32
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 25872397
aktualizováno před více než rokem