Správa informačních systémů a analýza jejich dat - technici počítačových sítí a systémů, Šumperk

Informační technologie / Správa informačních systémů a analýza jejich dat - technici počítačových sítí a systémů

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správa informačních systémů a analýza jejich dat - technici počítačových sítí a systémů (Nerudova 640, Šumperk)

Hledáme:
- ukončil/a jste SŠ nebo VŠ vzdělání zaměřené na IT obor,
- jste absolvent/ka nebo praxí prověřený profesionál - u nás mají všichni dveře otevřené,
- zkoumáte možnosti a schopnosti jednotlivých aplikací nebo celých informačních systémů a rádi se podělíte a o jejich možnosti s ostatními
- rádi analyzujete dílčí procesy a snažíte se je zdokonalit
- rádi komunikujete s lidmi a snažíte se jim s prostředím IT pomáhat
- snažíte se neustále věci zdokonalovat a vylepšovat,
- jste ochotný/á se učit od ostatních a zároveň konzultovat své znalosti s kolegy,
- spolehlivost, zodpovědnost a pečlivost Vám nejsou cizí,

Požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání v oboru IT
- rychlá orientace v jednotlivých aplikacích a IT systémech a jejich vazbách
- zkušenosti v oblasti správy informačních systémů - správa systému, správa uživatelských účtů, podpora uživatelů, správa vstupních a výstupních dat
- analytické myšlení podmínkou
- orientace v databázových prostředích výhodou
- zkušenosti s databázemi - základní znalost jazyka SQL (MS SQL, PostrgeSQL, apod.)
- základní znalosti programování vítány (VisualBasic, JAVA script, C#)
- znalost práce s MS OFFICE , zpracování dat v Excelu a PowerBi vítány
- zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, systémový přístup
- komunikační schopnost

Náplň:
- Správa nemocničních a ambulantních systémů - komunikace s uživateli, obecná podpora, analýza požadavků
- Správa laboratorních systémů - specializace na problematiku laboratoří včetně analyzátorů
- Podpora a správa ekonomického informačního systému a dalších mnoha aplikací
- Vytváření aplikačních výstupních sestav, správa dat a jejich zpracování napříč používanými IS
- Analýza pracovních a datových procesů

Nabízíme:
- stabilní pracovní prostředí
- tým pohodových kolegů, kteří Vám pomohou se u nás zorientovat,
- možnost osobního i profesního růstu a podpora dalšího vzdělání,
- otevřený a přátelský přístup vedoucích pracovníků,
- zajímavá a různorodá práce v dobrém kolektivu,
- flexibilní pracovní doba,
- motivační platové ohodnocení,
- 5 týdnů dovolené,
- příspěvek na stravování a na penzijní připojištění,
- možnost využití komplexní asistenční služby ELA (Employee Life Assistant)
- další benefitní programy
Kontakt: e-mailem.

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před 11 měsíci