Správce informačních a komunikačních technologií - specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií, Ostrava

Informační technologie / Správce informačních a komunikačních technologií - specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií

Společnost Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Místo pracoviště Partyzánské náměstí 2633, Ostrava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 280 - 37 170 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce informačních a komunikačních technologií - specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií (Partyzánské náměstí 2633, Ostrava)

Motivační dopis a strukturovanýho životopis zašlete do 30.9.2023 na e-mail:

Délka pracovního vztahu: 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
• Zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky.
• Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, síťového prostředí, případně s dodavateli.
• Zajišťování nového nastavení systémů při změnách projektu, řešení přístupových práv konkrétních uživatelů pro vstup do aplikací systémů výpočetní techniky.
• Zajišťování provozu při změnách projektů informačních a komunikačních systémů nebo programového vybavení, zpracovávání plánů, norem a postupů změn provozu a údržby, provozní testování, příprava a realizace modifikací a zajišťování jejich integrity a poskytování podpory uživatelům.
• Navrhování a optimalizace databází včetně jejich ochrany a údržby, vytváření nových modulů a nových verzí, řešení nestandardních problémů s dodavateli, aplikace aktualizací a změn.
• Výstavba, administrace a zajišťování provozu sítí LAN
• Základní uživatelská podpora na úrovni L1
• Zajišťování základní funkčnosti a bezpečnosti provozovaných aplikací a infrastruktury
• Provádění pravidelné údržby, kontroly a evidence HW a instalovaného SW

Očekáváme:
• Základní orientaci v oblasti hardware, software a operačních systémů
Výbornou znalost kancelářských produktů MS Office a MS Teams
• Orientaci a uživatelskou znalost v operačním systému Android, případně aplikací Google Suite
• Základní orientaci v tiskových a scanovacích řešeních (obsluha a technická podpora produktů HP, Fujitsu)
• Základní znalost nástrojů vzdálené podpory, TeamViewer, VNC, RDP
• Schopnost komunikace (telefonická i osobní), nebát se zeptat a používat selský rozum.

Výhodou (nikoliv podmínkou) je:
• Uživatelská znalost serverových produktů rodiny Microsoft (Windows Server, Active Directory, MS SQL)
• Orientace ve správě DMS a systémech elektronické spisové služby
• Orientace ve správě sítě a síťových prvků (Cisco SOHO, Mikrotik, OpenVPN)

Nabízíme:
• Zajímavou a odpovědnou práci ve státní příspěvkové organizaci
• Plný pracovní úvazek
• Pružnou pracovní dobu
• Příspěvek na stravování
• Finanční ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. - 11. platová třída

Možný termín nástupu: ihned

Informace o společnosti Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Partyzánské náměstí 2633
Ostrava
70200
IČO: 71009396
aktualizováno před 8 měsíci