Správce / správkyně majetku - vhodné i pro ozp - správci objektů, Lázně Bělohrad

Výroba a provoz / Správce / správkyně majetku - vhodné i pro ozp - správci objektů

Společnost Filipa, a.s.

Místo pracoviště Lázeňská 184, Lázně Bělohrad
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce / správkyně majetku - vhodné i pro ozp - správci objektů (Lázeňská 184, Lázně Bělohrad)

Požadavky:
- zkušenosti s řemeslnými pracemi
- zodpovědnost za kvalitu odvedené práce
- ochota k fyzické práci
- příjemné a vstřícné vystupování
- zájem o dlouhodobou spolupráci
- práce vhodná i pro OZP
- schopnost pracovat systematicky, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk.B

Náplň práce:
- drobné opravy a montáže ve vnitřních prostorech
- venkovní práce
- zajištění bezpečnosti přístupových cest
- spolupráce s vedoucím provozovny

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené

Pozice vhodná i pro OZP a TZP.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti Filipa, a.s.

Filipa, a.s.
Lázeňská 184
Lázně Bělohrad
50781
IČO: 25282875
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Správce / správkyně majetku - vhodné i pro ozp - správci objektů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Lázeňská 184 184