Správce/správkyně nemovitostí - údžbáři - správci objektů, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Správce/správkyně nemovitostí - údžbáři - správci objektů

Společnost KURKO reality s.r.o.

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Správce/správkyně nemovitostí - údžbáři - správci objektů (Frýdek-Místek)

A16 z:12/5/2022
Náplň práce:
- správa nemovitostí včetně manuálních prací (např. sekání trávníku, přivrtávání věcí, pokládka podlah, základní práce vody a elektra)
- řízení a organizování pracovníků při vyklízení nemovitostí a různých jiných prací.
Požadujeme:
- ŘP sk. B
- manuální zručnost
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti.
Nabízíme:
- služební automobil
- odměny
- pracovní dny pondělí až pátek.
Kontakt emailem.

Informace o společnosti KURKO reality s.r.o.

KURKO reality s.r.o.

Frýdek-Místek

IČO: 7301626
aktualizováno před téměř 2 roky