Administrativní pracovník/pracovnice - obchodní oddělení (vhodné i pro ozp) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb, Frýdek-Místek

Obchod a cestovní ruch / Administrativní pracovník/pracovnice - obchodní oddělení (vhodné i pro ozp) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

Společnost MPM -QUALITY v.o.s.

Místo pracoviště Příborská 1473, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Administrativní pracovník/pracovnice - obchodní oddělení (vhodné i pro ozp) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb (Příborská 1473, Frýdek-Místek)

z:4/4/2024 (vhodné i pro OZP) a:29/4/2024
Náplň práce:
- administrace - stávajících zákazníků a jejich objednávek
- editace objednávek a produktů v systémech a aplikacích
- správa katalogu produktů, zakládání parametrů, přidávání obrázků a plnění web dalším obsahem
- spolupráce s výrobou a grafickým oddělením.
Požadavky na uchazeče:
- dobrá znalost Excelu
- mít blízko k moderním technologiím
- samostatnost
- smysl pro detail a pečlivost
- analytické myšlení
- chuť se učit a improvizovat
- zkušenosti s e-commerce výhodou
- angličtina nutnost - slovem i písmem, němčina - výhodou.
Kontakt emailem.

Požadavky

  • Práce s PC

Informace o společnosti MPM -QUALITY v.o.s.

MPM -QUALITY v.o.s.
Příborská 1473
Frýdek-Místek
73801
IČO: 47987430
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Administrativní pracovník/pracovnice - obchodní oddělení (vhodné i pro ozp) - specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb

Příborská 1473 1473