Stavbyvedoucí - řídící pracovníci stavebního provozu, Česká Lípa

Stavebnictví, Management / Stavbyvedoucí - řídící pracovníci stavebního provozu

Společnost CL-EVANS s.r.o.

Místo pracoviště Bulharská 1557, Česká Lípa
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 - 55 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí - řídící pracovníci stavebního provozu (Bulharská 1557, Česká Lípa)

Místo výkonu práce převážně Severní Čechy, Střední Čechy, Praha
Náplň práce:
- řízení stavby v souladu s projektovou dokumentací, smlouvami o dílo, rozpočtem, harmonogramem, technologickými postupy a předpisy společnosti
- kontrola kvality a množství provedené práce
- řízení mistrů stavební výroby
Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ obor pozemní stavby
- praxe v realizaci staveb velkou výhodou, ale není podmínkou; vše potřebné vás naučíme
- autorizace případně příslib, že bude do budoucna autorizace získána
- řidičský průkaz sk. B
- organizační a komunikační schopnosti
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
- uživatelská znalost MS Office
Nabízíme
- nástup možná ihned/dle dohody
- vzdělávací programy, školení, profesní růst, služební vůz i do osobního užívání, zvýhodněné ceny za PHM, služební telefon, notebook, výhodný mobilní tarif, stravenkový paušál, 13. a 14. mzda v případě splnění ekonomického plánu
První kontakt telefonicky ve všední dny od 8:00 - 15:00 hod. nebo emailem.

Informace o společnosti CL-EVANS s.r.o.

CL-EVANS s.r.o.
Bulharská 1557
Česká Lípa
47001
IČO: 26768607
aktualizováno před více než 2 roky