Stavbyvedoucí/techničtí pracovníci - ostatní stavební technici, Vsetín

Stavebnictví / Stavbyvedoucí/techničtí pracovníci - ostatní stavební technici

Společnost Štec SVT s.r.o.

Místo pracoviště Jasenice 711, Vsetín
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavbyvedoucí/techničtí pracovníci - ostatní stavební technici (Jasenice 711, Vsetín)

STAVBYVEDOUCÍ/TECHNIČTÍ PRACOVNÍCI
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, komunikační a řídicí schopnosti, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.
NÁPLŇ PRÁCE: Řízení stavební zakázky v oblasti vzduchotechniky, zpracování rozpočtu zakázky, koordinace prací firemního týmu a subdodavatelů.
NABÍZÍME: stravenkový paušál, služební mobil
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 6:00 do 14:30 hod., pan Jan Harabiš, tel.: 724 540 005, a nebo emailem:
ov.t.: 17,2,

Informace o společnosti Štec SVT s.r.o.

Štec SVT s.r.o.
Jasenice 711
Vsetín
75501
IČO: 27845869
aktualizováno před asi rokem