Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl, Třeboň

Stavebnictví / Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Společnost Lesostavby Třeboň a.s.

Místo pracoviště Novohradská 226, Třeboň
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 125 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební dělník - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl (Novohradská 226, Třeboň)

KONTAKT E-MAILEM NEBO TELEFONICKY
Náplň práce:
- stavební práce při dopravních a vodohospodářských stavbách,
- výkopové, manipulační, přidavačské práce,
- obsluha jednoduché stavební mechanizace.

Požadujeme:
- praxi ve stavebním oboru,
- vyučení jako zedník - VÝHODOU,
- řidičský průkaz skupiny B - VÝHODOU,
- fyzickou zdatnost, spolehlivost a chuť pracovat.

Nabízíme:
- zajímavé mzdové podmínky + příplatky k základní mzdě
- pracovní doba PO - PÁ cca od 7:00 - 15:30 (ev. dle potřeby stavebních zakázek)
- dovolená 25 dní, denní stravné 99 Kč

Hledáme:
- 1 zaměstnanec do stavební party pro Třeboň
- 1 zaměstnanec do stavební party pro J.Hradec/Novou Bystřici
- bydliště v Třeboni nebo v Bystřici VÝHODOU!!!

Informace o společnosti Lesostavby Třeboň a.s.

Lesostavby Třeboň a.s.
Novohradská 226
Třeboň
37901
IČO: 47239328
aktualizováno před více než 2 roky