Stavební technik - junior - stavební technici, Dražice

Stavebnictví / Stavební technik - junior - stavební technici

Společnost V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.

Místo pracoviště Dražice 108, Dražice
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební technik - junior - stavební technici (Dražice 108, Dražice)

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního nebo technického směru,
- komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
- znalost grafického programu - Autocad, Inventor, ochota učit se nové věci.

Náplň práce: má na starost návrhy studií, podporu projektů staveb a technologií pro zemědělství - tvorba dokumentace, konzultace se zákazníky i s členy týmu nebo dalšími externími odborníky. Různorodá práce i v terénu.

Nabízíme: prémie, stravenky ...další benefity po dohodě.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Informace o společnosti V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.

V. Racek - zemědělské technologie s.r.o.
Dražice 108
Dražice
39131
IČO: 28997859
aktualizováno před více než rokem