Stavební mistr - hlavní stavbyvedoucí, Jindřichův Hradec

Stavebnictví, Management / Stavební mistr - hlavní stavbyvedoucí

Společnost Jindřichohradecká stavební s.r.o.

Místo pracoviště Otín 102, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 32 000 - 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Stavební mistr - hlavní stavbyvedoucí (Otín 102, Jindřichův Hradec)

KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce:vedení stavby, organizace postupu prací, koordinace subdodavatelů, zajištění dodávek materiálů na stavby, kontrola dodržování termínů, kvality prací a dodržování BOZP
Požadavky: SŠ/VŠ, obor Pozemní stavby, vhodné i pro absolventy, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme: práci v Jihočeském kraji, denní stravné, služební automobil, mobilní telefon, zajímavé finanční ohodnocení
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu

Informace o společnosti Jindřichohradecká stavební s.r.o.

Jindřichohradecká stavební s.r.o.
Otín 102
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 26105128
aktualizováno před 26 dny

Odpověď na pracovní pozici Stavební mistr - hlavní stavbyvedoucí