Strážní - pracovníci ostrahy, strážní,

Obrana a ochrana / Strážní - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost APEurope s.r.o.

Místo pracoviště APEurope s.r.o. Lhotecká 466, Praha Modřany
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážní - pracovníci ostrahy, strážní (APEurope s.r.o. Lhotecká 466, Praha Modřany)

Gabriel Kovač, tel.: 725 519 133, e-mail:

Nabízíme volné pracovní místo na pozici Strážný/á.
Nabízíme finanční motivaci:
+odměny
+po zapracování navýšení mzdy
Náplň práce:
- ostraha obchodního centra v civilu
- obsluha kamerového systému
Požadujeme trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a příjemné vystupování. Zkušenosti v oboru a
osvědčení o profesní kvalifikaci výhodou.
Nástup: ihned, nebo po dohodě

Zaměstnanecké výhody: odměny za záchyty, příspěvek na ubytování

Informace o společnosti APEurope s.r.o.

APEurope s.r.o.

IČO: 29056179
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Strážní - pracovníci ostrahy, strážní