Strážný / strážná (30 hodin týdně) - ozz, ozp s max. 2. stupněm invalidity - pracovníci ostrahy, strážní, Ostrava

Obrana a ochrana / Strážný / strážná (30 hodin týdně) - ozz, ozp s max. 2. stupněm invalidity - pracovníci ostrahy, strážní

Společnost SECUD services s.r.o.

Místo pracoviště Ke Kamenině 701, Ostrava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 123 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Strážný / strážná (30 hodin týdně) - ozz, ozp s max. 2. stupněm invalidity - pracovníci ostrahy, strážní (Ke Kamenině 701, Ostrava)

VYHRAZENO pro OZZ, OZP s max. 2. stupněm invalidity.
1. kontakt POUZE telefonicky v pracovní dny mezi 7:30 - 16:00 hodin na č. 735 171 157. NECHODIT osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.
Požadavky: čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou. Pracovní doba je rozvržena do 12 hod. směn (6-18, 18-6). Nástup možný ihned.

Náplň práce: evidence vjíždějících vozidel a osob, administrativní činnost, obchůzková činnost

Mzda: 123,90 Kč/hod.

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SECUD services s.r.o.

SECUD services s.r.o.
Ke Kamenině 701
Ostrava
71100
IČO: 5861373
aktualizováno před asi 2 měsíci