Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Vrchlabí

Výroba a provoz / Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost ARGO-HYTOS s.r.o.

Místo pracoviště Dělnická 1306, Vrchlabí
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník - dělnice obsluhy poloautomatických strojů - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Dělnická 1306, Vrchlabí)

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - DĚLNICE OBSLUHY POLOAUTOMATICKÝCH STROJŮ
Požadavky:
- praxe ve strojírenské výrobě min. 2 roky
- orientace v technické dokumentaci
- manuální zručnost, ochota učit se novým věcem
- samostatnost, pečlivost, pracovitost
Náplň práce:
- kompletace výrobků a jejich finální montáž
- kontrola zadaných parametrů dle výkresové dokumentace
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na stravování
- odměny před dovolenou a Vánoci
- věrnostní příspěvky atd.

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti ARGO-HYTOS s.r.o.

ARGO-HYTOS s.r.o.
Dělnická 1306
Vrchlabí
54301
IČO: 47452498
aktualizováno před asi 2 měsíci