Strojírenský dělník lisař- seřizovač - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, České Budějovice

Výroba a provoz / Strojírenský dělník lisař- seřizovač - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost BELIS a.s.

Místo pracoviště Rudolfovská tř. 476, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojírenský dělník lisař- seřizovač - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Rudolfovská tř. 476, České Budějovice)

Požadavky: důležitá pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru, technické myšlení a zájem pracovat ve strojírenství, schopnost pracovat v týmu.
Náplň práce: seřizování a práce na postupových hydraulických lisech.
Zaměstnanecké výhody: zajímavá práce u stabilní české rostoucí společnosti, vzdělávání v oboru, závodní stravování, příspěvek na životní a penzijní pojištění, atraktivní platové podmínky včetně systému bonusů (podíl na vygenerování zisku), 25 dní dovolené.

Kontakt: telefonicky nebo e-mailem.

Informace o společnosti BELIS a.s.

BELIS a.s.
Rudolfovská tř. 476
České Budějovice
37001
IČO: 2418193
aktualizováno před 2 měsíci