Strojní elektrikáři - provozní elektromechanici, Otrokovice

Výroba a provoz / Strojní elektrikáři - provozní elektromechanici

Společnost Obaly Morava, a.s.

Místo pracoviště tř. Tomáše Bati 1700, Otrokovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 500 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojní elektrikáři - provozní elektromechanici (tř. Tomáše Bati 1700, Otrokovice)

Nástup možný dle domluvy, smlouva na dobu určitou

Náplň práce:
o zodpovídat za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
o provádět nárazové opravy svěřených zařízení a provádět záznamy do systému
o provádět zapojení elektrických instalací strojů a zařízení, elektrických rozvodů budov a osvětlení
o provádět opravy a čištění podružných rozvaděčů
o provádět čištění v rozvodnách
o práce ve třísměnném provozu
požadujeme
o platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6 s praxí minimálně 1 rok
o vyučení v oboru elektro
o řidičské oprávněním sk. B

Zaměstnanecké výhody:
-měsíční výkonnostní prémie až 20%
-příplatky nad zákonný rámec (směnnost, přesčasy atd.)
-mimořádné odměny (dovolená, vánoce)
-příspěvek na stravování
-možnost bezúročné půjčky
-věrnostní bonus
-inflační bonus
-příspěvek na dopravu
-příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Informace o společnosti Obaly Morava, a.s.

Obaly Morava, a.s.
tř. Tomáše Bati 1700
Otrokovice
76502
IČO: 25252968
aktualizováno před 25 dny

Odpověď na pracovní pozici Strojní elektrikáři - provozní elektromechanici

tř. Tomáše Bati 1700 1700
Otrokovice