Strojníci vodohospodářských zařízení na čistírnu odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody), Zubří

Výroba a provoz / Strojníci vodohospodářských zařízení na čistírnu odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody)

Společnost Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.

Místo pracoviště Zubří
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 300 - 27 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojníci vodohospodářských zařízení na čistírnu odpadních vod - obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) (Zubří)

POŽADUJEME: vyučení v technické profesi, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, znalost práce na PC, řidičský průkaz skupiny B.
NÁPLŇ PRÁCE: obsluha strojního a technologického zařízení čistírny odpadních vod, zabezpečení běžné údržby a oprav, obsluha monitorovacího zařízení, obsluha plynového hospodářství a vyhrazených technických zařízení, obsluha kalového hospodářství, vedení evidence.
NABÍZÍME: 25 dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění.
Po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou.
PRVNÍ KONTAKT: e-mailem.

Informace o společnosti Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.

Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s.

Zubří

IČO: 47674652
aktualizováno před asi 2 roky