Strojník bagru - obsluha zemních a příbuzných strojů, Vysoké Mýto

Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz / Strojník bagru - obsluha zemních a příbuzných strojů

Společnost Recycling - kovové odpady a.s.

Místo pracoviště Hradecká 173, Vysoké Mýto
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník bagru - obsluha zemních a příbuzných strojů (Hradecká 173, Vysoké Mýto)

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pracovní pozici Strojník bagru.

Náplň práce
- kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
- doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
- obsluha stroje
- vykládky a nakládky materiálů
- vedení předepsané provozní evidence

Požadavky
- vzdělání minimálně vyučen
- věk minimálně 18 let
- řidičský průkaz skupiny C – aktivní řidič
- průkaz strojníka výhodou
- trestní bezúhonnost – doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- velmi pestrou práci v turnusovém režimu – krátký / dlouhý týden
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- zajímavé mzdové ohodnocení 35 000 Kč až 40 000 Kč po plném zapracování
- stravenky ve výši 140 Kč za každou odpracovanou směnu plně hrazené zaměstnavatelem,
benefitní karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Recycling - kovové odpady a.s.

Recycling - kovové odpady a.s.
Hradecká 173
Vysoké Mýto
56601
IČO: 25252852
aktualizováno před 4 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Ústí nad Orlicí v oboru Doprava, Stavebnictví, Výroba a provoz