Strojník energetického zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích), Ústí nad Labem

Výroba a provoz, Služby / Strojník energetického zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Společnost ENERGY Ústí nad Labem, a.s.

Místo pracoviště Žukovova 100, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník energetického zařízení - elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) (Žukovova 100, Ústí nad Labem)

Místo výkonu práce: Žukovova 100/27, Střekov, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň: obsluha velínu výroby elektrické eneergie, a provozní elektrikář.
Požadujeme: vyučení, škola technického typu, zaměření elektro silnoproud, znalost práce na PC, znalost vyhlášky 50/78 Sb.
Nabízíme: mzdu 22 000,- Kč., po zaučení možný pracovní poměr na dobu neurčitou, stravenky,příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na rekreaci
Kontakt: na e-mail.

Informace o společnosti ENERGY Ústí nad Labem, a.s.

ENERGY Ústí nad Labem, a.s.
Žukovova 100
Ústí nad Labem
40003
IČO: 25540971
aktualizováno před více než 2 roky