Strojník/ice - obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin, Jevíčko

Výroba a provoz / Strojník/ice - obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin

Společnost EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Místo pracoviště Jevíčko
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník/ice - obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin (Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha nákladního vozu, příp. dumperu v rámci areálu provozovny, obsluha, údržba a drobné opravy technologické linky na zpracování kameniva, další práce dle požadavků a pokynů nadřízeného pracovníka
POŽADAVKY: ochotu pracovat v dvousměnném provozu, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem, uvítáme: průkaz strojníka kolového nakladače, příp. pásového rypadla, průkaz svářeče, paliče, praxi v hornické činnosti, průkaz vazače, jeřábníka

NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výročí
Nástup možný od 1.4.2024, příp. dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

KONTAKT: emailem, telefonicky v pracovní době po-pá 8.00-16.00 hod

Informace o společnosti EUROVIA Kamenolomy, a.s.

EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Jevíčko

IČO: 27096670
aktualizováno před asi měsícem