Strojník /údržbář - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení, Mladá Boleslav

Výroba a provoz / Strojník /údržbář - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení

Společnost Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Na Celně 1456, Mladá Boleslav
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 160 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojník /údržbář - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení (Na Celně 1456, Mladá Boleslav)

Prvotní informace:

Upřesňujicí informace:

Náplň práce:
obsluha bazénových technologií
práce související s údržbou bazénového provozu
řešení technických problémů

Co požadujeme:
manuální zručnost a samostatnost
spolehlivost a pečlivost
fyzická zdatnost
zkušenost základní práce s PC - Ms Office
osvědčení o vykonání zkoušky dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb. výhodou
praxe v technickém oboru výhodou

Co nabízíme:
příjemný pracovní kolektiv
odpovídající finanční ohodnocení
příplatky za so, ne, svátek, noc
NÁSTUP IHNED

Informace o společnosti Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.

Městská společnost sportovní a rekreační areály, s.r.o.
Na Celně 1456
Mladá Boleslav
29301
IČO: 28168151
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Strojník /údržbář - obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení