Strojnírenští dělníci - obsluha ručního tryskacího zařízení - metalizér - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Staré Město

Výroba a provoz / Strojnírenští dělníci - obsluha ručního tryskacího zařízení - metalizér - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Motor Lučina spol. s r.o.

Místo pracoviště Jamnická 116, Staré Město
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 160 Kč / hodinu
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Strojnírenští dělníci - obsluha ručního tryskacího zařízení - metalizér - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Jamnická 116, Staré Město)

z:8/2/2024
Náplň práce:
- metalizování ocelových konstrukcí v metalizačním boxu pomocí metalizační pistole.
Požadujeme:
- nutná praxe s metalizací
- manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost
- zkušenosti s obsluhou mostového jeřábu výhodou.
Nabízíme:
- nástupní mzdu 160 Kč/hod. + prémie 10 Kč/hod.
- stravenkový paušál 116 Kč/den, penzijní pojištění 1000 Kč/měsíčně po 1/2 roce trvání pracovního poměru, bezúročné půjčky.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Motor Lučina spol. s r.o.

Motor Lučina spol. s r.o.
Jamnická 116
Staré Město
73801
IČO: 25367625
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Strojnírenští dělníci - obsluha ručního tryskacího zařízení - metalizér - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Jamnická 116 116
Staré Město