Svářeč nerez ocelí - svářeči, Brno

Výroba a provoz / Svářeč nerez ocelí - svářeči

Společnost I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.

Místo pracoviště Sokolova 696, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 36 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Svářeč nerez ocelí - svářeči (Sokolova 696, Brno)

Náplň práce:
" svařování nerezových prvků a konstrukcí
" práce na základě výkresové dokumentace

Požadavky:
" odborné vyučení ve strojírenském oboru
" zkušenosti se svařováním nerez materiálu, praxe vítána
" dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
" manuální zručnost, pečlivost a přesnost při práci

Nabízíme:
" zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" plat odpovídající zkušenostem a přístupu k práci
" příspěvek na stravování formou stravenek
" firemní oblečení a obuv
" místo výkonu práce Brno, Horní Heršpice
" nástup možný ihned

Informace o společnosti I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.

I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.
Sokolova 696
Brno

IČO: 44041560
aktualizováno před více než 2 roky