System administrator backup - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí, Liberec

Informační technologie / System administrator backup - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Společnost Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.

Místo pracoviště nám. Nerudovo 120, Liberec
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 80 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: System administrator backup - systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (nám. Nerudovo 120, Liberec)

Pracovní náplň:
- Navrhování, implementace a údržba zásad a plánů zálohování pro různé typy dat a aplikace.
- Monitorování, řešení potíží a optimalizace výkonu a dostupnosti zálohování
- Obnova dat a systémů v případě scénářů obnovy po havárii
- Zajištění souladu s normami a předpisy v oblasti bezpečnosti a ochrany dat
- Poskytování technické podpory a poradenství ostatním pracovníkům IT a koncovým uživatelům
Požadujeme:
- Min. bakalářské vzdělání v oblasti informatiky, IT nebo obdobného zaměření
- Minimálně 3 roky zkušeností se softwarem commvault a jeho funkcemi, jako je IntelliSnap, deduplikace, šifrování atd.
- Zkušenosti s MS azure a dalšími cloudovými platformami, jako je AWS, Google Cloud atd
- Znalost osvědčených postupů a metodik zálohování a obnovy
- Certifikace v commvault nebo podobném zálohovacím softwaru je výhodou
- Vynikající komunikační schopnosti, schopnost řešit problémy a týmová práce
- Anglicky slovem i písmem min. úroveň B2
Co od nás můžete očekávat:
- Práce na plný úvazek, smlouva na dobu neurčitou
- Stabilní zázemí velké mezinárodní společnosti
- Využití jazykových dovedností v praxi
- Přátelský a profesionální kolektiv, práce v novém a moderním prostředí v centru Liberce
- Pestrý balíček benefitů - týden dovolené navíc, cafeterie, home-office (až 60%), jazykové vzdělávání, aj.
- Podpora relokace v případě potřeby (možnost využít firemní byt)
- Stravenky, Cafeteria benefit system, příspěvek na penzijní připojištění apod.
Vaše žádosti zasílejte s životopisem v anglickém jazyce. Velmi oceníme zaslání motivačního dopisu.
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici. U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti prosím uvádějte souhlas s uchováváním osobních údajů v databázi naší společnosti.

Informace o společnosti Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.

Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.
nám. Nerudovo 120
Liberec
46001
IČO: 3584127
aktualizováno před 2 měsíci