Team leader - řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu, Letovice

Výroba a provoz, Management / Team leader - řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu

Společnost Tomburn CZ s.r.o.

Místo pracoviště Pražská 1085, Letovice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 29 800 - 37 800 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Team leader - řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (Pražská 1085, Letovice)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Náplň práce: řízení výrobní týmu za účelem plnění výrobního plánu a zakázek, zajišťování optimální vytíženosti technologií a chodu linky, zajištění příjmu a výdeje zakázek a výrobního materiálu.
Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru, zkušenost v řízení lidí, vedení kolektivu, fyzická zdatnost, přirozená autorita, praxe na podobné pozici, dochvilnost, samostatnost, pracovitost.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr, pracovní doba Po-Pá 6:30-15:00 hod, mzda 29.800-37.800 Kč (dle vzdělání a praxe), možnost karierního růstu.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál.
První kontakt telefonicky nebo mailem.

Informace o společnosti Tomburn CZ s.r.o.

Tomburn CZ s.r.o.
Pražská 1085
Letovice
67961
IČO: 28255526
aktualizováno před více než 2 roky