Technical customer care with russian - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií, Praha

Informační technologie / Technical customer care with russian - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Společnost Yieldigo, s.r.o.

Místo pracoviště Jungmannova 750, Praha
Minimální vzdělání Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výše ohodnocení 33 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technical customer care with russian - technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (Jungmannova 750, Praha)

MÍSTO VÝKONU : Jungmannova č.p. 750/34, Nové Město, 110 00 Praha 1
KONTAKT : Pavel Zahradníček, tel.: 723 211 205, e-mail:

Náplň práce:
Podpora B2B platformy na optimalizaci cen. Podpora klientů z rusky mluvících zemí. Kanceláře na Jungmannově náměstí + homeoffice na dohodě.

Stack: PostgreSQL, Git, DataDog, Azure, Postman.

Požadavky:

Ruský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Anglický jazyk na pokročilé komunikativní úrovni.
Český jazyk na komunikativní úrovni.
Předchozí zkušenosti na technické zákaznické podpoře podmínkou.
Podpora rusky mluvících B2B i B2C zákazníků.
Dobrá orientace v ticketovacích systémech.
Předpoklady, chuť a ochota učit se technologie typu: SQL, Python, Azure, QA testing apod.

ZAM. VÝHODY : 5 týdnů dovolené.

Informace o společnosti Yieldigo, s.r.o.

Yieldigo, s.r.o.
Jungmannova 750
Praha

IČO: 5520738
aktualizováno před asi 2 roky