Technik/technička kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso), Jihlava

Výroba a provoz, Administrativa / Technik/technička kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Společnost SCHURTER Electronics spol. s r.o.

Místo pracoviště Znojemská 4721, Jihlava
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"} {:cs=>"Němčina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/technička kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso) (Znojemská 4721, Jihlava)

Pracovní náplň
přijímání, zpracovávání a vyhodnocování reklamací od zákazníků
organizace a řízení procesu zpracování reklamací ve firmě ve spolupráci s ostatními úseky
komunikace se zákazníkem o stavu reklamace, včetně konečného vypořádání
zpracovávání 8D – Reportů; řešení formy náhrady reklamace
posuzování konstrukční a technologické dokumentace z hlediska kvality

Nabízené výhody
klidné pracovní prostředí stabilní výrobní společnosti, práce v menším kolektivu
25 dní dovolené
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění
flexibilní začátek/konec pracovní doby
13. mzda
možnosti profesního a mzdového růstu

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Požadavky

  • Řidičský průkaz
  • Jiná způsobilost
  • Jiné
  • Práce s PC

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti SCHURTER Electronics spol. s r.o.

SCHURTER Electronics spol. s r.o.
Znojemská 4721
Jihlava
58601
IČO: 45476624
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Technik/technička kvality - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Znojemská 4721 4721
Jihlava