Technický zástupce / zástupkyně - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Hradec Králové

Výroba a provoz / Technický zástupce / zástupkyně - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost UKLIDHK s.r.o.

Místo pracoviště Jana Koziny 336, Hradec Králové
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technický zástupce / zástupkyně - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Jana Koziny 336, Hradec Králové)

Náplň práce:
péče o svěřené klienty, pravidelné i jednorázové zakázky
koordinace zaměstnanců
Dále požadujeme: loajalita, flexibilita, zkušenost s vedením lidí, ŘP skupiny B, znalost práce s PC (office výhodou).
Dále nabízíme: odměny dle výsledků, služební vůz, notebook, telefon s neomezeným voláním, společné firemní akce a jiné benefity

Informace o společnosti UKLIDHK s.r.o.

UKLIDHK s.r.o.
Jana Koziny 336
Hradec Králové
50003
IČO: 4265092
aktualizováno před asi měsícem