Technicý pracovník/pracovnice pro správu majetku - odborní pracovníci hospodářské správy, Chlumec

Administrativa / Technicý pracovník/pracovnice pro správu majetku - odborní pracovníci hospodářské správy

Společnost Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Místo pracoviště Hrbovická 2, Chlumec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technicý pracovník/pracovnice pro správu majetku - odborní pracovníci hospodářské správy (Hrbovická 2, Chlumec)

Místo výkonu práce: Hrbovická 2, Chlumec u Ústí nad Labem.
Náplň práce:
" správa nemovitého majetku
" uzavírání kupních, nájemních, darovacích smluv
" příprava podkladů pro jednání Dozorčí rady
" vyjadřování se ke stavebním řízením včetně uzavírání smluv o zřízení věcného břemene
Požadujeme:
" ÚS/VŠ vzdělání (výhodou obor technického směru)
" orientace v příslušné legislativě (zákon o státním podniku, občanský zákoník, stavební zákon, katastrální zákon)
" znalost práce MS Office
" schopnost týmové spolupráce
" komunikativnost, spolehlivost, aktivní přístup k řešené problematice
" schopnost a chuť se stále vzdělávat
Nabízíme:
" mzdové ohodnocení odpovídající významu pozice
" motivační složky mzdy závislé na osobním výkonu
" možnost odborného růstu
" nadstandardní zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, free days, stravenkový paušál, Flexi pass card, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dětskou rekreaci a další
" pracovní doba 37,5 h/týdně
" firemní sportovní aktivity pro zaměstnance a rodinné příslušníky
" pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
Kontakt:
" na e-mail.

Informace o společnosti Palivový kombinát Ústí, státní podnik

Palivový kombinát Ústí, státní podnik
Hrbovická 2
Chlumec
40339
IČO: 7536
aktualizováno před více než 2 roky