Technik bezdrátové sítě - montážní dělníci ostatních výrobků, Zlonice

Výroba a provoz / Technik bezdrátové sítě - montážní dělníci ostatních výrobků

Společnost Altnet s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 494, Zlonice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 30 000 - 45 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik bezdrátové sítě - montážní dělníci ostatních výrobků (Nádražní 494, Zlonice)

Požadujeme:
- ŘP sk. B,
- znalost práce na PC,
- manuální zručnost,
- výhodou je:
- správa počítačů či sítí, zejména bazdrátových,
- školení na práci ve výškách,
- vyhláška par. 50.

Náplň práce:
- výkon práce v okolí Slaného a Zlonic ( služebním automobilem),
- řešení připojení k internetu u zákazníků,
- montáž antén na stožáry či střechy,
- provádění diagnostiky a odstraňování závad,
- práce ve výškách,
- dvousměnný provoz a 1x měsíčně sobota ( ale volno v následujícím pracovním týdnu).

Nabízíme:
- práci v malém kolektivu,
- dobré platové ohodnocení,
- zázemí stabilní polečnosti.

Kontakt Po - Pá 8:00 - 16:00 hod. telefonicky nebo e-mailem viz výše.

Informace o společnosti Altnet s.r.o.

Altnet s.r.o.
Nádražní 494
Zlonice
27371
IČO: 27260208
aktualizováno před téměř 2 roky