Technik dodavatelské kvality (m/ž) - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, Veselí nad Lužnicí

Výroba a provoz / Technik dodavatelské kvality (m/ž) - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Společnost RM GASTRO, s.r.o.

Místo pracoviště Třída Čs. armády 816, Veselí nad Lužnicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik dodavatelské kvality (m/ž) - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (Třída Čs. armády 816, Veselí nad Lužnicí)

Vhodné i pro absolventy!
Náplň práce:
- vzorkování a uvolňování vyráběných a nakupovaných položek do sériové výroby
- nastavení a řízení vstupní a výrobní kontroly
- řízení interních a dodavatelských reklamací
- hodnocení dodavatelů a měření ukazatelů kvality výrobních středisek.

Nemáte zkušenosti s kvalitou ? Nevadí, vše Vás naučíme!

Požadujeme:
- samostatnost
- odpovědnost
- trpělivost.

Výhodou je, pokud :
- umíte pracovat s technickou dokumentací (výkresy, normy, výrobní postupy)
- máte zkušenosti s prací kontroly a řízením kvality
- máte zkušenosti s výrobou svařovaných a ohraňovacích dílců
- umíte pracovat s dodavateli.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zajímavou práci v přátelském kolektivu
Propracovaný adaptační systém
Moderní pracovní prostředí - klimatizace, prodejní automaty se zvýhodněnými cenami, kávovar
Teambuildingy a firemní akce (vánoční večírek, letní grilování atd.)
Pěkná mzda včas na účtu
Příspěvek za odpracované roky
Dotované závodní stravování
Slevy na naše firemní výrobky

Nahlédněte k nám :

Zaměstnanecké výhody:
- Závodní stravování
- Firemní akce
- Vzdělávací kurzy a školení
- Výrobky a služby se slevou
- Multisport karta
- Možnost home office, vlastní organizace práce.

Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Pá: 6:00 - 14:30 hod.).

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti RM GASTRO, s.r.o.

RM GASTRO, s.r.o.
Třída Čs. armády 816
Veselí nad Lužnicí
39181
IČO: 49825062
aktualizováno před 7 měsíci