Technik konstrukce strojů a forem - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství), Duchcov

Výroba a provoz / Technik konstrukce strojů a forem - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství)

Společnost VITRABLOK, s.r.o.

Místo pracoviště Bílinská 782, Duchcov
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 28 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik konstrukce strojů a forem - mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) (Bílinská 782, Duchcov)

Pracovní náplň:
- zajišťuje výkresovou dokumentaci formového materiálu
- spoluprace s výrobou na konstrukčních změnách forem
- zajišťuje přípravu podkladů pro technická zadání oprav a rekontrukci výrobních zařízení
- zajišťuje koordinaci a řešení konstrukčních a projektových úkolů
Požadujeme:
- samostatnost a spolehlivost
- znalost 3D CAD - výhodou
Zaměstnanecké výhody:
- 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění 700Kč/měsíčně, 5 týdnů dovolené, home office (částečně)stravovací poukázky 130Kč/směna-plně hradí zaměstnavatel, příspěvek na dětské tábory, očkování proti chřipce, parkování v areálu společnosti a jiné benefity)

Informace o společnosti VITRABLOK, s.r.o.

VITRABLOK, s.r.o.
Bílinská 782
Duchcov
41901
IČO: 6494315
aktualizováno před asi 2 měsíci