Technik/mechanik klimatizací - mechanici klimatizací a chladicích zařízení, Olomouc

Stavebnictví / Technik/mechanik klimatizací - mechanici klimatizací a chladicích zařízení

Společnost OK servis Kaplánek, s.r.o.

Místo pracoviště Dolní novosadská 516, Olomouc
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik/mechanik klimatizací - mechanici klimatizací a chladicích zařízení (Dolní novosadská 516, Olomouc)

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro nebo v jiném technickém oboru, ŘP sk. B, samostatnost, flexibilita, manuální zručnost, technické myšlení.
Výhodou: elektro vyhláška č. 50, praxe na obdobné pozici, uživatelská znalost PC.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, služební auto, kurzy, zaškolení a rekvalifikace pro certifikaci na práci s F-plyny, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Možnost profesního růstu.
Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 hod. (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE emailem nebo telefonicky. Životopisy zasílejte na email: nebo volejte na tel: 736 685 338.

Informace o společnosti OK servis Kaplánek, s.r.o.

OK servis Kaplánek, s.r.o.
Dolní novosadská 516
Olomouc
77900
IČO: 25331825
www.okservispv.cz
aktualizováno před asi 2 roky